• Wycieczka do Berlina

• 16 grudnia uczniowie klas 4-8 mieli możliwość przeżywania niezapomnianych emocji świątecznych w Berlinie. Głównym celem wycieczki, zorganizowanej przez p. Aurelię Brzezinską,  była wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym – fantastyczne zapachy i smaki, dekoracje, pamiątki – to wszystko się z tym wiązało. W programie było jeszcze zwiedzanie najważniejszych turystycznie miejsc w stolicy Niemiec – Alexanderplatz, Brama Brandenburska, Reichstag,  pozostałe fragmenty muru berlińskiego oraz wiele innych cennych zabytków i nowoczesnych obiektów infrastruktury. Nasi uczniowie mogli nie tylko spróbować tradycyjnych niemieckich smaków, ale także poćwiczyć komunikowanie się w języku niemiecki i angielskim – przyjemne z pożytecznym. Dodatkowo właśnie tego dnia doszło do spektakularnej katastrofy budowlanej- pękło największe wewnętrzne akwarium na świecie, również ten budynek znalazł się na trasie naszych wycieczkowiczów. Na szczęście wszyscy bezpiecznie wrócili do domu, gotowi na kolejne wyjazdy.

• Mikołajki

• Dzis odwiedził naszą szkołę Mikołaj ze swoimi pomocnikami - wszyscy nasi uczniowie otrzymali upominki. Warto być grzecznym...:)

• Kiermasz świąteczny

• W cudownej, zimowej oprawie gościliśmy Was w sobotę na Kiermaszu Ozdób Świątecznych, z którego dochód  przeznaczamy na cele akcji "Szlachetna Paczka". Można było kupić ozdoby świąteczne, przepyszne domowe ciasto, syropy, pierniczki, posłuchać kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu naszych uczniów. Jak co roku nas nie zawiedliście i zebraliśmy dzięki Waszej hojności aż 9,772,38 zł. DZIĘKUJEMY.

• Andrzejki

• 30 listopada obchodziliśmy Andrzejki, w czasie których klasy I-IV bawiły się w czasie dnia na sali gimnastycznej. Były piękne przebrania za postaci z bajek, zabawy i wróżby. Po południu starsi uczniowie spędzili miło czas na dyskotece szkolnej, gdzie świetna zabawa była przeplatana grami, zagadkami i oczywiście tradycyjnym laniem wosku.