W sobotę, 27 września odbył się jublieuszowy XXX Memoriał im. ks. dra Bolesława Domańskiego. W tym roku ta charytatywna inicjatywa zaostała zorganizowana, aby uzyskać środki na wsparcie rehablitiacji Weroniki Antosik. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczestników w kategoriach biegów dzieci i młodzieży, a także w marszu dorosłych. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział i wsparcie tej cennej inicjatywy. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów:
kl. I-II dziewczęta: I m-ce Marianna Radke, IV m-ce Iga Wójcik, V m-ce Laura Radke;
kl. I-II chłopcy: II m-ce Wojciech Galimski, IV m-ce Tymon Weistock, V m-ce Piotr Grochowski;
kl. III-IV dzieczęta: I m-ce Jagna Galimska, II m-ce Maja Zmuda Trzebiatowska, V m-ce Zuzanna Januszewski;
kl. III-IV chłopcy: I m-ce Alex Adler, II m-ce Jędrzej Wójcik, III m-ce Franciszek Tomasz;
kl. V-VI dziewczęta: III m-ce Adrianna Tomaszewska, V m-ce Maja Gołka;
kl. V-VI chłopcy: I m-ce Aleksander Radke, II m-ce Jakub Wiese, IV m-ce Franciszek Radke, V m-ce Oskar Banach;
kl. VII-VIII dziewczęta: IV m-ce Maria Błaszczyk, V m-ce Lena Tatera;
kl. VII -VIII chłopcy: II m-ce Jędrzej Szmyt.
Jesteśmy niezmiernie dumni, szczególne gratulacje kierujemy do Zuzanny Paduch z kl. VII, która w marszu wsród dorosłych kobiet zajęła III miejsce.