05.12.2024 r. nasza szkoła odniosła ogromny sukces podczas Mistrzostw Powiatu w Zawodach Pływackich, zdobywając aż 16 medali w różnych stylach pływackich: klasycznym, motylkowym, dowolnym i grzbietowym. Drużynę reprezentowało 19 zawodników, którzy pokazali niezwykłe zaangażowanie i umiejętności.
Oto lista naszych medalistów:
1. Kaja Gołka – złoty medal, brązowy medal.
2. Roksana Gabriel – dwa brązowe medale.
3. Maja Przybyła – złoty medal, srebrny medal.
4. Aurelia Szczodra – brązowy medal.
5. Maja Gołka – srebrny medal.
6. Adam Piekarski – brązowy medal.
7. Oliwier Manikowski – brązowy medal.
8. Stanisław Pydyn – srebrny medal, brązowy medal.
9. Weronika Bermes – złoty medal, brązowy medal.
10. Jakub Tomke – złoty medal.
11. Jędrzej Paprocki – brązowy medal.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i medalistom wspaniałych wyników oraz reprezentowania naszej szkoły na najwyższym poziomie! Wasz wysiłek i determinacja są dla nas powodem do dumy.
Trenerami drużyny pływackiej byli Beata Westphal oraz Piotr Buława.